City of Fear
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

City of Fear


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Shinigamizuu ;*

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptyŠt. 12 18, 2010 9:54 am

Spoiler:
Mane puikiai interpretuojanti foto
Jus sveikina Mr. Shinigamizz cha cha...
Tikrasis mano vardas Ineta-Agnė
abu nelabai patinka, bet matyt visi taip sako apie savo vardus. na ką. Maniškis tikrai mane atitinka. Ineta yra iš lotynų kalbos (Inocente) vertinys. ždž nekaltybė
tokia ir esu Mergina su angelo sparneliais. tiesa, tėvų gerai apkarpytais, gerai, akd da aureolės nenuplėšė. Iš prigimties esu eksttremalė. dar tėvai masto kaip nenusilaužiau sprando, bet tokia aš, guminukė ^^
koriausi ant žirgų, karsčiausi po medžius, šokinėjau nuo tiltų, dariausi iglų, miške kiekvieni metai po nameliuką susiręsdavome su drauge, upėje gaudžiau lydekas ir vėžius. Parkūrinau. Turiu teises, mano instrukturius nuo pirmos dienos mane praminė spirgu, nes raunu nuolat iš vietos, dar ir prakeiksmus laidau už vairo. taigi, esu siaubingai nekantri ir greitai užsideganti. šeip švelni ir jautri. Jautri kva kva, esu meniškos sielos žmogus, rašau eiles, fotografuoju, šokau, piešiu kiek moku ir t.t. Ždž. turiu du labai mielus tėvelius, kurie mieli tik nuotraukose. Kol mamos nėra šale, tete tikras meškinas. ir mama matyt didžiausia žiežula. Auginu katiną, seserį ir dar žuvytę. tiksliau gaidy ><
Jop. gyvenu panevėžio rajone. Piniavoje. tarp miško ir upės. tar galite įsivaizduoti koks mano gyvenimas. arba miške arba vandenį. ištikrųjų žiamą miške, o vasarą prie upės. tiksliau upės saloje.
Dievinu visų stiliaus išskyrus kantri(bweh) muziką
savamokslė groti gitara.
Negaliu niekaip atsigrožėti žvaigždėtu dangumi. sausio ir rugpjūčio mėnesiai mano mėgiamiausi jei kalbant apie žvaigždes.
Tiesa, pamiršau paminėti, esu liūtė, rawr.. XD gimiau 1992 08 08 lietuvos rinktinė europos čempionate ar kur laimėjo 3 vietą XDD
khek, kašio žaist nemėgstu, bet mėgstu paspoksoti į vaikinus žaidžiančius kašį XDD

jeah, matyt atrodo, kad keičiu juos kaip kojnes, tačiau taip nėra. Vaikino nesu turėjusi nė vieno. matyt baimė nusvilti nagus, jei taip ir toliau, žadu tapti venuole Amen XD
pabaigai kokią gerą figųrą turiu, o papų ne XD
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Anna, Sk. 12 19, 2010 9:18 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptyŠt. 12 18, 2010 9:58 am

Anna rašo:
Kol mamos nėra šale, tete tikras meškinas. ir mama matyt didžiausia žiežula.

Heloo.
Ta pati problema mano šeimoje >.<

WOW. Tu tikras motoriukas. Net iš aprašymo supranti, kad Tu vos vos vos suvaldomas žmogutis.
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptyŠt. 12 18, 2010 10:00 am

yeah... dėkui.
tiesą sakant, su tete daugiau šnekuosi nei su mama. ^^
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptyŠt. 12 18, 2010 10:20 am

The same n__n
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptyŠt. 12 18, 2010 10:29 am

damn. su juo net spiningaut varau (visad vienoda žvejyba, aš irkluoju, o jo pagautos žuvys man subinė daužo ) XDD
su mama bijau į parduotuves viena važiuoti. matyt mamos dažniau būna bjaurios nei tetukai XD
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptyŠt. 12 18, 2010 8:16 pm

XD
man tai būna pasirinkimas rytais. Arba mane į mokyklą nuveš mama arba tėtis. Na ką gi. Mama visą kelią burbėtų kodėl aš vėl užsiknisau, mes darbar vėluojam, mamą išmes iš darbo(ko niekada dar nebuvo) už tai, kad kol mane nuveš susidarys eilės ir ji nespės iki darbo, dar primins man kokia aš nevalyva, kad nesusitvarkau kambario (neesmė, kad jį esu susitvarkius ir ji niekada nenueiną į viršų pažiūrėt ar susitvarkau ar ne), kad gyvenime niekur manęs daugiau neleis. Pradės rėkti, kad aš žiūriu tik save, kad nematau nieko kito, kad jai labai skaudu ir pan..... Na, o ant pabaigos duos namų arešta.
Na renkuosi tėti. Ramiai su juo pasišnekam, pasijuokiam iš radijos vedėjų šiaip pakalbam apie esmines temas.
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptyŠt. 12 18, 2010 8:33 pm

aš dabar dažniausiai mamą vežu, tai ji rėkia kokia aš tragiška vairuotoja arba atsargiai! mat kažkokia bobulkia priėjo gatvės kraštą XDD
apie kambarį net nešneku, o tuo labiau apie mokslus
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptyŠt. 12 18, 2010 8:54 pm

Taaaip. Mamos keistos būtybės.... >.<
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptyŠt. 12 18, 2010 9:00 pm

100% pritariu tau XD
Atgal į viršų Go down
Sadist.
exuse me, do u want to screw?
Sadist.


Pranešimų skaičius : 580
Reputation : 0
Join date : 2010-12-18
Miestas : sena palangė.

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 8:20 am

Šitas ne į temą žmogus sako, kad irgi pritaria.
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 8:38 am

XDDD įtemą į temą XDD
Atgal į viršų Go down
Sadist.
exuse me, do u want to screw?
Sadist.


Pranešimų skaičius : 580
Reputation : 0
Join date : 2010-12-18
Miestas : sena palangė.

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 8:41 am

yay n.n
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 8:43 am

XD
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:18 am

pridėjau savo foto, pastebėjau, kad pirmai neįkėliau, tai net nustebau, juk mėgstu pasirodyti XDD
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:20 am

Yoo~ kokia žavi.
O akys... -q-
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:21 am

neaiškaus atspalvio. ždž, nei žalios,nei pilkos nei mėlinos. nzn. XDD pagal nuotaiką. XD
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:22 am

Jėgaaa :DD
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:24 am

XD nelabai...
aš noriu žalių. siaubingai noriu žalių akių... nu.. man gražiausia spalva po elektrinės XDD
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:25 am

aš ir kažkada norėjau žalių....
bet dabar norių tamsiai tamsiai rudų arba juodų.
Atgal į viršų Go down
Anna

Anna


Pranešimų skaičius : 503
Reputation : 1
Join date : 2010-12-10

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:26 am

mano tėčio tamsiai rudos. O mamos žydros. tai susipjovę, sesers gintaro atspavis, o mano va, makalynė kažkokia XD
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:33 am

nyahahaha~
makalynė yra gerai.
nors nevisada.
bet, kad ir kaip būtų Tavo akys laabai gražios <33
Atgal į viršų Go down
Sadist.
exuse me, do u want to screw?
Sadist.


Pranešimų skaičius : 580
Reputation : 0
Join date : 2010-12-18
Miestas : sena palangė.

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:34 am

Akira rašo:
aš ir kažkada norėjau žalių....
bet dabar norių tamsiai tamsiai rudų arba juodų.

Aš kaip tik tokias turiu >: D
Ir papus turiu >: D
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:34 am

omg. kaip pavydžiu O___O na, dėl akių.
Atgal į viršų Go down
Sadist.
exuse me, do u want to screw?
Sadist.


Pranešimų skaičius : 580
Reputation : 0
Join date : 2010-12-18
Miestas : sena palangė.

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:37 am

Supratau, supratau xD
Bet man makalynės labiau patinka, keičiasi akių spalva xD
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  EmptySk. 12 19, 2010 9:38 am

BŪTENT.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Shinigamizuu ;*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shinigamizuu ;*    Shinigamizuu ;*  Empty

Atgal į viršų Go down
 
Shinigamizuu ;*
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
City of Fear :: Flood'o zona :: Jūs-
Pereiti į: