City of Fear
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

City of Fear


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 tuščia

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Aurora

Aurora


Sagittarius Pranešimų skaičius : 558
Reputation : 0
Join date : 2010-11-27
Age : 29
Miestas : vilnius

tuščia Empty
RašytiTemos pavadinimas: tuščia   tuščia EmptyAntr. 12 14, 2010 9:20 am

nors ir sakiau kažkam, kad nesikursiu, bet vistiek, neturiu ką veikt, tai... :DDDD

taigi, gimiau 1994.12.13 vilniuje. tėvai nusprendė man duoti tokį vardą kaip viktorija. aišku, man jis nelabai patinka, todėl prašyčiau į mane kreiptis tiesiog vika. tuščia Stab

mokausi dešimtoje klasėje, geroje mokykloje, kur mokytojai tave iškankina kaip reikalas, o žiemą klasėje būna vos dešimt laipsnių šilumos. mokausi ne itin gerai, nes mano mokykloje tą padaryti nelengva. tuščia Earth2
esu labai paprastas žmogus. išvaizda niekuom nesiskiriu nuo Lietuvos visuomenės. kuri man nelabai patinka. tuščia Woohoo
iš charakterio mane sunku suprast. vieną dieną tokia, kitą kitokia. bet visumoj tai neesu aš blogas vaikas, stengiuosi mokytis, būnu draugiška, mandagi, pasirūpinu savo draugais. aišku, jeigu kažkas mane užsipuola tai galiu ir akis iškabint. tuščia Chainsaw
namie auginu jūrų kiauliuką, kurio vardas Pūkis. dažnai sulaukiu kokių nors brolio draugų augintinių, tai dar tenka ir šunų paniurkyt ir kitų jūrų kiaulių tuščia Ufo
ankščiau lankiau gitarą, keramiką, bet per mokslus nebeturiu tam laiko. jeigu turėčiau tai dar ir dabar lankyčiau. be šitų dviejų dalykų dar ir fotografuoju, baisingai domiuosi astronomija.kai dangus be debesų, tai nešuosi savo teleskopą laukan. tuščia Dinyctis
kaip ir visi normalūs žmonės, klausau muzikos. labiausiai mėgstu rock, alternative, indie žanrus. kartais pasitaiko grynas pop, bet retokai, retokai. šiaip, klausau ir akustinių kūrinių ir šiaip dainų, kurių tekstai turi kažkokią gilesnę prasmę, so, man tekstas visada labai svarbus, nes , mano manymu, ne muzika svarbi dainoje, o žinutė, kurią nori perduot atlikėjas. Mėgstamiausi atlikėjai:
tuščia Superman Paramore
tuščia Superman Placebo
tuščia Superman The Killers
tuščia Superman Linkin Park
tuščia Superman The Strokes
tuščia Superman Julian Casablancas
tuščia Superman Pink

be viso to, ką čia dar išvardinau, daug keliauju. esu aplankiusi gan nemažai šalių: Didžioji Britanija, Škotija, Islandija, Latvija, Estija, Vokietija, Olandija, Čekija, Kipras, Rodas, Ispanija, Prancūzija, Italija, Austrija, Kanada, Amerika, Danija.
Didžiausią įspūdį man paliko Islandija. Kadangi esu totalus gamtos vaikas, o ten gamta pati gražiausia. tuščia Airborne
tai vat, tiek apie mane.nuotrauką gal įkelsiu vėliau.kaip visada laukiu klausimų, so, buh - bye for now. tuščia Ambulance
Atgal į viršų Go down
Akira
No brain - no pain
Akira


Pranešimų skaičius : 664
Reputation : 0
Join date : 2010-12-12

tuščia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tuščia   tuščia EmptyAntr. 12 14, 2010 9:36 am

Heloo, Viktorija~
Aš būti Ame n_n
Atgal į viršų Go down
Aurora

Aurora


Sagittarius Pranešimų skaičius : 558
Reputation : 0
Join date : 2010-11-27
Age : 29
Miestas : vilnius

tuščia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tuščia   tuščia EmptyAntr. 12 14, 2010 10:36 am

Nooo, nevadink pilnu vardu, nepatinka x.x
anyways, labas ^^
Atgal į viršų Go down
May

May


Pranešimų skaičius : 22
Reputation : 0
Join date : 2010-12-14

tuščia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tuščia   tuščia EmptyTr. 12 15, 2010 12:26 am

Citata :
Placebo
The Killers
The Strokes
Julian Casablancas

Aaa, high5! :DDD Aš Lor(eta), nice to meet ya :DD
Atgal į viršų Go down
Aurora

Aurora


Sagittarius Pranešimų skaičius : 558
Reputation : 0
Join date : 2010-11-27
Age : 29
Miestas : vilnius

tuščia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tuščia   tuščia EmptyTr. 12 15, 2010 3:41 am

omg, dar nesutikau nei vieno žmogaus, kuriam patiktų Julian ;DD
malonu, malonu ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





tuščia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tuščia   tuščia Empty

Atgal į viršų Go down
 
tuščia
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
City of Fear :: Flood'o zona :: Jūs-
Pereiti į: